Adda Toys olarak kendimizi kişilerin bebeklik döneminden başlayarak tüm yaşlarında eğlenme ve öğrenme ihtiyaçlarını giderecek keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak sağlıklı, kaliteli ve her bütçeye uygun oyuncakları anne ve baba gözüyle seçerek temin etmeye çalışıyoruz. Bu sayede piyasada bulunan merdiven altı, sertifikasız ve sağlıksız ürünler sizlere gelmeden tarafımızdan engellemeyi ve özellikle çocuklarımızın bu tehlikeli ürünlerle temas etmelerini önüne geçmeyi amaçlıyoruz.  


Adda Toys olarak kendi bebeklerimize almayacağımız hiç bir ürünü sitemizde satışa koymuyoruz. Sağlıklı bireylerin yetişmesinin ticari menfaatlerden çok daha önde olduğunu bilen ve bizim gibi düşünen sağlıklı, kaliteli oyuncak tedarik eden firmalar ile çalışıyoruz. Sizlere hiçbir zaman replika ürün sunmuyor, tüm tedarikçilerimizin lisanslı oyuncak üreticilerinden ürün temin ettiklerini teyit almadan anlaşma yapmıyoruz. 


Bu kriterlerimizi sağlayan onlarca firmayla yüzlerce ürün çeşitliğini sizlere sunuyoruz. Tüm ebeveynlerimizin ve bebeklerinin oyuncak ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 


Addatoys olarak ürünlerimize olan güvenimize istinaden yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmeden 14 gün içerisinde hiçbir koşul ve mazeret sunmaksızın ürünleri bize iade edebilirsiniz. 


Ürünlerimizin tümünü 5 gün içerisinde kargoya veriyoruz. Ancak yinede ürünlerimizin sayfalarında ortalama kargoya veriliş sürelerini belirtiyoruz. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizi ücretsiz kargo ile yolladığımız gibi, bu tutarın altındaki alışverişleri Türkiye'nin her yerine 7,90 TL'den başlayan fiyatlarla kapıda ödeme seçenekli olarak anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile yolluyoruz. 


Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir ödeme aracı şirketi olan MOKA'yu kullanarak hem sizin güvenli alışveriş yapmanızı sağlıyoruz hemde tüm kredi kartlarınıza taksit yapıyoruz. 


Addatoys'tan alışveriş yaparak bizlere katılan tüm kullanıcılarımıza kişiye özel fırsatlarhediye ürünler ve hediye çekleri tanımlıyoruz. 


Satış öncesi ve satış sonrası internet sitemiz üzerinde bulunan tüm iletişim kanallarından 7 gün 24 saat destek sağlıyoruz. 


Güvenli Alışveriş için veri iletiminde SSL sertfikası kullanarak güvenliğinizi alıyoruz ve tüm yeni teknolojileri bünyemize alarak dolandırıcılara karşı sizleri koruyoruz. 


Ve daha bir sürü sayamadığımız nedenle bizlere güvenin ve sağlıklı oyuncakların keyfini sürün. 


Teşekkürler, Adda Toys.